24.03.2018 Za námi Wakizashi cup Nymburk 2018

Za námi  Wakizashi cup Nymburk 2018

Bojovali jsme na Wakizashi cupu : 20X medaile a super 4. místa

Uplynulá sobota patřila, ve sportovním klání, také karatistům z Čech, kteří se v počtu 405! sjeli do středočeského Nymburka.

Na tradičním turnaji Wakizashi Cupu bojovali v silném obsazení 40ti závodníků také borci z Ústí nad Labem a lovosického střediska SKR SPORT UNION.

„Vyjeli jsme na další ze závodů jarní sezóny, který máme ve svém kalendáři. Postavili jsme, po Regionálním poháru a lize družstev, do soutěže zejména malé závodníky žákovských kategorií. Dorostenci, junioři  a senioři odpočívali nebo se etablovali mezi kouče malých závodníků“, uvedl výpravu vedoucí, šéftrenér Rajchert, který dohlížel zejména na výkony nejmenších závodníků.

V kategorii kata mladšího žactva si nejlépe vedla děvčata do 7 let. Až do finálových bojů se dostala, v početném poli dvaceti závodnic, čtveřice ústeckých a lovosických závodnic. Na druhé příčce výsledkem 1:2 skončila Zuzana Vondráková  před třetí Klementinou Nývltovou, čtvrtou Ivetou Vondrákovou  a pátou Klárou Čmejlovou.

Dalším překvapením bylo první místo, mezi mladšími žáky, do 11 let, Simone Otranta. Ten si poradil se svými, o několik let staršími soupeři, ve všech kolech. V semifinále porazil mladoboleslavského Pečenku a finále vyhrál i nad neratovickým Churavým. Oba byli favority kategorie (4. místo O. Hlad). Bronzovými medailemi se dále dařilo ve svých kategoriích: M. Pavel, M. Bázler(poprvé se složitou sestavou Unsu), L. Husáková. V kata týmů vybojovali stříbro žákyně J. Lindnerová, A. Drahanová, E. Gubíková a bronz juniorky L. Husáková, N. Doušová, L. Kovářová.

Kumite zahajoval  žák Martin Pracna a s bronzovou odstartoval, další sérii medailových umístění. První místa v kumite Jan Bednář (-35 kg), Lenka Kovářová (-50 kg), Martin Drábek (-55 kg).Ti jasně kralovali kategorii. Stříbrnou medaili získal Ondřej Hnilička, který měl na zlato, jenže v poslední vteřině, za stavu 4:1, nešťastně počtvrté vyšlápl a byl tak poražen…

Pak už zisk medailí uzavíraly bronzy v podání: A. Drahanová  (+50 kg), E. Gubíková (+50 kg), K. Zita (-35 kg), A. Šmejkal( -41 kg), M. Polák (-41 kg), A. Čepičková (-35 kg), M. Pracna (-52 kg), L. Husáková (-54 kg).

 

„Odjížděli jsme po devatenácté hodině s celkem 20 medailemi a řadou bodovaných čtvrtých míst, ale největší radost mi udělal výsledek těch nejmenších, kteří startovali na tak velké soutěži poprvé“, těšil se Rajchert

 

Všem gratuluji, děkuji za vzornou reprezentaci a pomoc kaučů a rodičů.

Společně jasme to super zvládli!!!

 

                                                                            trenér Rajchert 

 

Stáhněte si

Furt něco vymejšlej.... Furt něco vymejšlej....
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru