02.08.2021 Tréninky, rozpisy 2020_2021

Přehled tréninků v jednotlivých školách

PROSÍME POZOR NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY, SLEDUJTE VÝVĚSKY A WEB! Informujte ostatní.

ROZVRHY:

DO - JO  ZŠ RABASOVA, Dobětice, Ústí nad Labem 

Přípravka - Nábor  - Kurz mládeže - "A" tým:

Pondělí a středa

16.30 - 17.30 - Přípravka nejmenších 4-6 let 

Trenéři: Helena Rajchertová(606 957 897),Jana Svobodová(777 156 297)

Pondělí a středa

17:30 – 19:00 -Kurz 6-10 let,11-15-let (starší po dohodě s trenérem)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), Tereza Chobotová "A tým" 

Úterý-

19:30 - 21:00 Nesoutěžní skupina dospělých

Trenéři:  Jaroslav Tvrdík (774 660 025),  MVDr. Dan Petrák (606 511 357)

Pondělí, středa a čtvrtek

19:00 – 21:00 - „Výběr KUMITE", dorostu a dospělých
Trenéři: Mgr. Petr Nechyba (606 221 386), (Mgr.Josef Rajchert, 602 421 764 , Daniel Drábek)

Pátek -

15:30-17:00 Tréninky kata, "Výběr A"  + vybraní z "B", před závodní příprava,

Trenéři:Dominik Bandas (731 015 568) Mgr. Josef Rajchert (602 421 764),  

 

DO - JO  ZŠ  ANEŽKY ČESKÉ, Krásné Březno, Ústí nad Labem

Mládež KARATE, Mládež KUMITE, Výběr  KATA  

Pondělí-

I. tělocvična - levá 

17:00 – 18:30 - Mládež KUMITE "B",

Trenéři: Vladislav Kis, MUDr.Ivana Obhlídalová(722 967 373), Mgr. Petr Nechyba (606 221 386),asistent trenéra Tereza Chobotová                            

Úterý-

I.tělocvična - levá

17:30 – 19:00  Mládež KARATE "B" -  kata, kihon,

Trenéři:Dominik Bandas(731 015 568) , asistent kata Tereza Chobotová, Julie Lindnerová,

Čtvrtek-

I. tělocvična - levá 

16:00 -  17:30 Mládež KATA "B" , základní  techniky kihon, kata

Trenéři: Dominik Bandas(731 015 568), asistent kata Tereza Chobotová 

17:30 - 19:00(popř.19:30) Mládež KATA  "A" - ústecká a lovosická skupina

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), Dominik Bandas(731 015 568)

 

 

DO - JO  1. ZŠ SADY PIONÝRŮ, Lovosice

Pondělí-

15:30(15:00 - ?) - 16:30 trénink Kumite skupin B+A.

Trenéři:

Vladislav Kis (607 258 356), Jiří Čepička, Mgr. Josef Rajchert (602 421 764)      

Úterý-

16:00 - 17:30 - Nábor dětí a mládeže 6–10 let (po dohodě s trenérem i starší)
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), Jiří Čepička 

17:30 - 19:30 - "A KATA" Lovosice + Výběr KATA z  Ústí n. L.
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), asistent trenéra, Štěpán Mička, Matěj Pavel

Středa-

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka.
Trenéři: Helena Rajchertová (606 957 897) Markéta Horejsková (605 569 591)

17:00 - 18:30  A + B kata, kumite,fyzická příprava 

Trenéři: Jiří Čepička(777 191 231),  

 

Čtvrtek-

16:00 - 17:30 - Nábor dětí  mládeže 6 - 10 let (po dohodě s trenérem i starší) 
Trenéři:Jiří Čepička (777 191 231), Mgr. Josef Rajchert  (602 421 764),

17:30 - 19:00   "B" kata

19:00  -19:30  "B" kumite.

Trenéři: Jiří Čepička(777 191 231), Mgr. Josef Rajchert (602 421 764),

Pátek-

Individuální trénink dle pokynů trenérů v přípravném, a soutěžním období

 

DO - JO MARSTAFIT - Fitcentrum Libochovice 

Sportovní příprava mládeže

Termíny a časy tréninků(mění se)najdete osobně na informační tabuli ve sportovním středisku, popřípadě uvedených tel.číslech.

Metodici sportovní přípravy Martin Marschall(723 632 728), Mgr. Adéla Marschallová(607 925 085)

PROSÍM POZOR NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY, SLEDUJTE VÝVĚSKY A WEB! Informujte ostatní.

nahoru