22.09.2018 Výsledky Národního poháru d/j/U21/s

Výsledky Národního poháru d/j/U21/s

Výsledky NP dorost junioři, U21 a senioři:

 

11x medaile na zahájení sezóny

1.místa

Drábek Dan U21     - 60Kg

Drábek Dan sen.      60Kg

Drábek Martin jun. - 61Kg

Tým juniorů (Drábek Martin, Podrábský, Černík)

Veronika Konášová v týmu TJ České Budějovice

2. místa

Podrábský Petr jun. - 68Kg

Tým dorostenek (T.Chobotová, L.Husáková, J.Lindnerová, E.Gubíková)

3. místa

Tereza Chobotová dor. - 54Kg

Laura Husáková    dor. - 54Kg

Miloš Holub U21            - 84Kg

Konášová jun.               - 53Kg

Národní pohár v karate s jedenácti medailemi pro ústecký Shotokan.

 

 

Královské Vinohrady v Praze hostily Národní pohár ČR v karate kategorií dorostu, juniorů a seniorů. Sport Union vyrazil po prázdninové přípravě na svou první soutěž a ověnčil se pěti zlatými, dvěma stříbrnými a čtyřmi bronzovými medailemi. Začal si tak plnit své předsezónní plány. „Jsme v plné přípravě na MS ve Španělsku(Drábek, Nechyba) a podřizujeme tomu veškerý tréninkový čas družstva“, řekl trenér kumite Nechyba a dodal „otázkou bude, zda svaz najde finanční prostředky, aby si výjezd nemuseli naši reprezentanti hradit sami. Cena je vysoká“.

V Praze se prosadil hned dvěma medailemi Dan Drábek, který zvítězil v kategorii seniorů i U 21 do 60 kg. Třetí zlatou přidal Martin Drábek mezi juniory do 61 kg. Dařilo se i v týmech zlatou, v obsazení Drábek M. Podrábský, host. Černík a v týmu juniorek, mezi českobudějovickými, bodovala Veronika Konášová.

Stříbrné medaile vybojovali Petr Podrábský (jun.-68) a tým dorostenek (T. Chobotová, L. Husáková, J.  Lindnerová, E. Gubíková). Byly i bronzy v podání T. Chobotové(dor.-54), L. Husákové(dor.-54), M. Holuba (U21 -84) a V. Konášové (jun.-53).

V disciplíně kata se ústecké závodnice dokázaly prosadit až do třetích kol. Splnily si tak očekávané výsledky. „Bojujeme se specialisty na tuto disciplínu. My máme tréninky pouze dvakrát týdně, a i tak s nimi držíme krok. Většinou si pak sáhneme na medaile v kumite“, ocenil výsledek šéftrenér Rajchert, který má kata v gesci.

 

 

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru