22.10.2022 ME tradičního karate Fudokan v Italské Rimini

ME tradičního karate Fudokan v Italské Rimini

 

ME v italském Rimini:
Pepo ta placka a první tři fotografie jsou pro tebe. Kdyby byla nebeská pošta, musel by sis vyzvednout balík. Vím, že jsi tam byl s námi.

Když jsme ve středu odjížděli na ME do italského Rimini, bylo naším přáním dostat se hodně vysoko. Vím jako jeden z trenérů, že na to naše holky byly připravené. Naše přání se stalo skutečností.

První den soutěže asociace WFF Adéla Čepičková nepoznala porážku a ani ve finále nezaváhala a vybojovala titul mistryně Evropy.

Druhý den soutěže WFF mohla doplnit sbírku medailí závodnice našeho klubu Sylvie Kochanina. Bohužel ve čtvrtém kole, v boji o 3.místo podlehla domácí závodnici z Itálie 1:2 ,ale i  5.místo na ME je vynikající výsledek. Dva rozhodčí ze tří byli Italové. A ve finále stejným poměrem 1:2 s italskou závodnicí podlehla i portugalská závodnice, která byla vynikající. Nikdy jsem se k těmto věcem nevyjadřoval a ani nyní toto pravidlo neporuším.

V soutěžích ČFTKFS jsme mohli mít další medaili v podání Adély Čepičkové. Z počtu 32  soutěžících se probojovala do velkého finále. Tam čtyři postupující soutěží na body. Katu Gojushiho sho, kterou si  Adéla Čepičková vybrala, zacvičila velice dobře, ale doplatili jsme na embusen. Křížek, na kterém začnete musíte skončit. Dostala srážku bodů a to rozhodlo, že vybojovala 4. místo. Ale i s tímto umístění jsme velice spokojení. Sylvie Kochanina bohužel podlehla pozdější finalistce a vítězce kategorie.

Jako doprovázející kouč musím konstatovat, že jsme v této soutěži dali o sobě vědět a holky byly velikou konkurencí v tomto turnaji.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Foto Foto
nahoru