18.05.2024 Krajský pohár Louny

Krajský pohár Louny

V sobotu 18. 5. jsme se zúčastnili krajského přeboru a Memoriálu Miroslava Šianského v Lounech.
Závodníci zde měli příležitost si vylepšit svá umístění v krajském žebříčku, ale také poměřit síly s konkurencí. Závody byly určeny pro karatisty veškerých věkových kategorií, od těch nejmenších, pro které zde byly připraveny disciplíny s označením „beginners“, až po kategorie „masters“.
Po minulém týdnu, kdy jsme se účastnili domácích závodu Czech Open a Mistrovství kraje v České Lípě, jsme zdárně dostáli předešlým výsledkům i na této soutěži.
Náš klub se přes hojné obsazení všech věkových kategorií může pochlubit skvělými výsledky napříč všemi disciplínami, včetně úspěšných týmů a dvojic, které jsme pro tento turnaj sestavili. Z přihlášených 173 závodníků ze 16 různých klubů jsme vybojovali celkem 43 medailí; tedy 22 zlatých, 9 stříbrných a 12 bronzových.
A právě těmito výkony jsme si nakonec odvezli i pohár nejúspěšnějšího klubu v Ústeckém kraji.
„Určitě nám dělá radost, když vidíme, že píle a tvrdá práce, které děti odvádějí na trénincích, projevují i na závodech. Jsou každým týdnem lepší a jsme rádi, že to lze pozorovat i na krajské úrovni, kde je v současné době nemalá konkurence.“ okomentoval týmový úspěch trenér skupiny „B“, Sláva Chobot.

Stáhněte si

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru