14.09.2019 BUDAPEST OPEN 2019

BUDAPEST OPEN 2019

Mezinárodní turnaj Budapest Open 2019.

 

Budapešť Open

O tomto víkendu, 14.9.2019, naši závodníci poměřili síly na velmi dobře obsazeném turnaji v Maďarsku- Budapešť Open.

Tohoto prestižního turnaje, který byl pro většinu zemí nominačním kritériem pro postup na Mistrovství světa v Chile se zúčastnilo 1875 závodníků z 36 zemí.

K prvnímu startu se postavil Dan Drábek proti závodníkovi z ukrajinské reprezentace a skvělým výkonem ho porazil 7:2. Bohužel v druhém zapasu se nevyvaroval chyb a po opětovném napomínání rozhodčím, prohrál na Hansoku(kumulace přestupků). Obsadil tak v kategorii U21 -60kg 7. místo.

Martin Drábek v kategorii junioři do 55kg vyhrál první zápas kopen na hlavu, ale ve druhém zápase prohrál s velmi rychlým závodníkem z Dánska 3:0. V repasáži(opravné zápasy o třetí místo)  se dostal rovněž na 7. místo.

Třetí 7. místo vybojovala Laura Husáková v juniorské kategorii do 53 kg. Ostatním závodníkům se tolik nedařilo  a byli vyřazeni  v úvodních kolech eliminací. 

První ostrý start v kumite po letní fyzické přípravě byl velmi náročný, na některých závodnících byla znát dlouhá pauza vyplněná prázdninami a dovolenými, ale i přes tuto nepřízeň jsme přijeli z Budapešti plni odhodlání k dalšímu tréninku  a tvrdé práci. 

Náš klub zde reprezentovala i čtveřice rozhodčích  Josef Rajchert , Vladimír Janda, Josef Pekarovič a Jan Stropnický.

Byli rozděleni na 4 z 10 tatami a podle mínění hlavního rozhodčího Tamase Molnára patřili mezi nejlepší v panelech.To nás velmi těší . 

Tým rozhodčích čítal 74 rozhodčích a soudců z mnoha zemí zúčastněných států.

 

 

Stáhněte si

foto
foto
foto
foto
nahoru