29.09.2018 Bohemia Open Č.Budějovice

Bohemia Open Č.Budějovice

BOHEMIA OPEN 2018 České Budějovice

 

1. místa

Lenka Kovářová       kumite U14 - 50

Kimi Zita                   kumite U12 - 39

Ondřej Hnilička         kumite U14 - 39

 

2.místa

David Foriš                kumite U14 - 39

Adéla Čepičková       kumite U12 - 42

Adéla Čepičková       kata     U 12

 

3.místa

Zuzana Vondráková  kata    U10

Michal Polák             kumite U 14 - 45

Lenka Kovářová        kumite U14 OPEN

Jan Bednář               kumite  U14 -39

 

Desítka ústeckých závodníků SKR Sport Union vyrazila na ziskem bodů pro postup na M ČR do Českých Budějovic. Vraceli se z Poháru BOHEMIA OPEN s desítkou medailí. V kata hned v úvodu zabodovali třetím místem, mezi děvčaty – 10let, se Zuzanou Vondrákovou.

V kumite pak „sběr“ byl širší. Kimi Zita se, v kategorii kumite U12 – 41 kg, probojoval až do finále, když za sebou nechal několik svých soupeřů z Kamiwazy, Krupky a Písku „Kimi jednoznačně poslouchal koučing, a to mu pomohlo k soustředěnému výkonu a postupu“, řekl výpravu doprovázející kouč a dodal „škoda, že tomu tak nebylo u všech závodníků, odjížděli bychom s více prvenstvími“.

Další zlatou přidala Lenka Kovářová (kumite U14 -50) která, s velmi srdnatým výkonem, prošla až do finále. „Byla velmi často kontaktována soupeřkami zejména v uvedeném finále, ale je to držák, ustála všechny tvrdé ataky a obracela zápasy ve svůj prospěch“, podtrhl Rajchert. Třetí zlato si odnesl Ondřej Hnilička (kumite U14 -39). Ve své kategorii byl pronásledován i svými klubovými kolegy Forišem a Bednářem, které postupně dokázal s ostatními soupeři porazit.

Stříbrná medaile patřila tedy Davidu Foriši (kumite U14 – 39). Dvě stříbrné si tentokráte odvážela i Adéla Čepičková. Ta se postavila v kata početnému poli soupeřek a nestačila pouze ve finále na Kateřinu Novákovou z SKP Písek. V kumite obsadila druhou příčku v kategorii U12 – 42 s finálovou prohrou s Lucy Hrdličkovou z Karlových Varů.

Se třetími místy ještě odjeli z Č. Budějovic Michal Polák (kumite U14 -45), Jan Bednář (kumite U14 – 39) a Lenka Kovářová kumite (U 14 Open).

„Výsledek 10:10 závodník/ medaile mne těší a chystáme se na další kolo NP“, zakončil komentář Rajchert,

 

Stáhněte si

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru