Tréninky, rozpisy 2019

Přehled tréninků v jednotlivých školách

DO - JO ZŠ RABASOVA, Dobětice, Ústí nad Labem 

Přípravka - Nábor  -  "A" tým:

Pondělí a středa

16.30 - 17.30 - Přípravka nejmenších 4-6 let 

Trenéři: Jana Svobodová(777 156 297), Helena Rajchertová( 606 957 897),asistent trenéra Kateřina Sotonová

Pondělí a středa

17:30 – 19:00 - nábor dětí Kurz 6-9 let(starší po dohodě s trenérem)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), asistent trenéra Dan Drábek

Úterý-

19:30 - 21:00 Nesoutěžní skupina dospělých

Trenéři:  Jaroslav Tvrdík (774 660 025),  MVDr. Dan Petrák (606 511 357)

Středa

15:00-16:00 - Kruhový trénink pro ženy, Helena Rajchertová (606 957 897)

 

Pondělí, středa a čtvrtek

19:00 – 21:00 - „Výběr KUMITE", dorostu a dospělých
Trenéři: Mgr. Petr Nechyba (606 221 386), (Mgr.Josef Rajchert, 602 421 764) 

Pátek -

15:30-17:00 Tréninky kata, "Výběr A" (trenér Rajchert ) + "B"(trenér Bandas), před závodní příprava,

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764),Dominik Bandas 

 

DO - JO ZŠ  ANEŽKY ČESKÉ, Krásné Březno, Ústí nad Labem

Mládež KARATE, Mládež KUMITE, Výběr  KATA  

Pondělí-

I. tělocvična - levá 

17:00 – 18:30 - Mládež KUMITE,

Trenéři: Dominik Nechyba (608 530 555),   Mgr. Petr Nechyba (606 221 386),                            

Úterý-

I.tělocvična - levá

16:30 – 18:00  Mládež KARATE -  kata, kihon,

Trenéři: Dominik Bandas, asistent kata Veronika Konášová

Čtvrtek-

I. tělocvična - levá 

16:00 - 17:30  Mládež KUMITE základní techniky zápasu,

Trenéři: Dominik Nechyba(608 530 555)

 

DO - JO 1. ZŠ SADY PIONÝRŮ, Lovosice

Pondělí-

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka

Trenéři: Markéta Horejsková (605 569 591), Helena Rajchertová (606 957 897), 

17:00 - 18:30 trénink základních technik kumite a obratnosti ( B tým a kurz )

Trenéři:

Vladislav Kis, Jiří Čepička, Mgr. Josef Rajchert (602 421 764),

             

Úterý-

16:00 - 17:30 - Nábor dětí a mládeže 6–10 let (po dohodě s trenérem i starší)
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), 

17:30 - 19:30 - "A KATA" Lovosice + Výběr KATA z  Ústí n. L.
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764),

Středa-

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka.
Trenéři:  Markéta Horejsková (605 569 591), Helena Rajchertová (606 957 897)

17:00 - 18:30  A + B kata, kumite

Cvičení základních technik, další skladba tréninku - modelové situace gymnastika, sebeobrana 

Trenéři: Jiří Čepička(777 191 231), Přemysl Vondrák 

 

Čtvrtek-

16:00 - 17:30 - Nábor dětí  mládeže 6 - 10 let (po dohodě s trenérem i starší) 
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert  (602 421 764)

17:30 - 18:30 -  "B" kihon , základní techniky, kata HEIAN 

18:30 - 19:30 - "A" kata (i pro zájemce A z Ústí nad Labem)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764)

Pátek-

Individuální trénink dle pokynů trenérů v přípravném, a soutěžním období

 

DO - JO MARSTAFIT - Fitcentrum Libochovice 

Úterý -

          14:00-15:30 karate  I. od 6ti let - kurz 

          15:30-17:00 karate II. od 6ti let- závodní tým

Pátek-

           15:00-16:00 karate  I. od 6ti let- kurz

           16:00-17:00 karate II.od 6ti let- závodní tým

Trenéři: Petr Marschall sen.(602 417 812), Petr Marschall jun.(739 320 731),

Metodici sportovní přípravy Martin Marschall(723 632 728), Mgr. Adéla Marschallová(607 925 085)


PROSÍM POZOR NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY, SLEDUJTE VÝVĚSKY A WEB! Informujte ostatní.

nahoru