Tréninky 2018

Přehled tréninků v jednotlivých školách

DO-JO ZŠ RABASOVA, DOBĚTICE, Ústí nad Labem 

NÁBORY:

Pondělí 

16.30 - 17.30 - Přípravka nejmenších 4-6 let 

Trenéři: Jana Svobodová(777 156 297)

Středa

16:30 - 17:30 - Přípravka nejmenších dětí 4-6 let

Trenéři: Helena Rajchertová (606 957 897), 

Pondělí a středa

17:30 – 19:00 - nábor dětí Kurz 6-9 let(starší po dohodě s trenérem)

Trenéři: Simona Kaliničenková (606 371 028), asistent Karolína Nývltová

Pondělí, středa a čtvrtek

KUMITE - "Výběr KUMITE",  dorostu a ostatních

19:00 – 21:00 - „Výběr KUMITE", dorostu a dospělých
Trenéři: Mgr. Petr Nechyba (606 221 386), (Mgr.Josef Rajchert, 602 421 764) 

(jen středa 19:00 - 20:30 Kumite žáků - vybraní z Karate mládeže)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), (Mgr. Petr Nechyba, 606 221 386)

Úterý

Nesoutěžní skupina dospělých

19:30 - 21:00 - trenéři:  Jaroslav Tvrdík (774 660 025),  MVDr. Dan Petrák (606 511 357)

 

Pátek - operativní před závodní příprava, Mgr. Josef Rajchert (602 421 764) 

16:00-18:00

"Výběr KATA" před soutěží, podle pokynů trenéra 

DO-JO ZŠ  ANEŽKY ČESKÉ, KRÁSNÉ BŘEZNO, Ústí nad Labem

Mládež KARATE, Mládež KUMITE, Výběr  KATA  

Pondělí

I. tělocvična - levá 

17:00 – 18:30 - Mládež KUMITE,
Dominik Nechyba (608 53 555),   Mgr. Petr Nechyba (606 221 386),                            

Úterý

I.tělocvična - levá

16:30 – 18:00  Mládež KARATE -  kata, kihon,
Simona Kaliničenková (606 371 028)

Čtvrtek

I. tělocvična - levá 

16:00 - 17:30  Mládež KATA, základní technika, kata Heian,
Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), asist. Veronika Konášová

17:30 - 19:00
 Výběr KATA, Mgr. Josef Rajchert (602 421 764)

DO-JO 1. ZŠ SADY PIONÝRŮ, LOVOSICE

Pondělí

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka

Trenéři: Helena Rajchertová (606 957 897), Markéta Horejsková (605 569 591)

 

17:00 - 18:30 "B“ tým, základní techniky, kata Heian (+ zájemci z A)

Trenéři: Bc. Patrik Zeman (724 918 604)

Úterý

16:00 - 17:30 - Nábor dětí a mládeže 6–10 let (po dohodě s trenérem i starší)
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), Bc. Patrik Zeman (724 918 604)

17:30 - 19:30 - "A KATA" Lovosice + Výběr KATA z  Ústí n. L.
Trenéři: Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), Bc. Patrik Zeman (724 918 604)

Středa

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka.
Trenéři:  Markéta Horejsková (605 569 591), Helena Rajchertová (606 957 897)

17:00 - 18:00 Kihon a kata"B" tým,
18:00 - 19:00 Kumite "A" tým
Trenéři: Bc. Patrik Zeman (724 918 604), Mgr.Josef Rajchert (602 421 764)

Čtvrtek:

16:00 - 17:30 - Nábor dětí  mládeže 6 - 10 let (po dohodě s trenérem i starší) 
Trenéři: Bc. Patrik Zeman (724 918 604), Mgr. Josef Rajchert (602 421 764)

17:30 - 19:00 -  cvičení základních technik,další skladba tréninku - modelové situace gymnastika,sebeobrana 
Trenéři: Jiří Čepička) 777 191 231), Přemysl Vondrák 

Pátek individuální plán všech členů "A" a "B", viz. osobní instrukce od trenérů

DO-JO MARSTAFIT - Fitcentrum Libochovice 

Úterý 14:00-15:30 karate  I. od 6ti let - kurz 

          15:30-17:00 karate II. od 6ti let- závodní tým

Pátek 15:00-16:00 karate  I. od 6ti let- kurz

           16:00-17:00 karate II.od 6ti let- závodní tým

Trenéři: Petr Marschall sen.(602 417 812), Petr Marschall jun.(739 320 731),

Metodici sportovní přípravy Martin Marschall(723 632 728), Mgr.Adéla Marschallová(607 925 085)


PROSÍM POZOR NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY, SLEDUJTE VÝVĚSKY A WEB! Informujte ostatní.

nahoru