TRÉNINKY 2017/2018

TRÉNINKY 2017/2018

ZMĚNY - Přehled tréninků v jednotlivých školách

DO-JO ZŠ RABASOVA, DOBĚTICE, Ústí nad Labem 

NÁBORY:

Pondělí 

16.30 - 17.30 - Přípravka nejmenších 4-6 let 

Trenéři: Jana Svobodová(777 156 297)

Středa

16:30 - 17:30 - Přípravka nejmenších dětí 4-6 let

Trenéři: Helena Rajchertová(606 957 897), 

Pondělí a středa

17:30 – 19:00 - nábor dětí Kurz 6-9 let(starší po dohodě s trenérem)

Trenéři: Simona Kaliničenková (606 371 028), asistent Karolína Nývltová

Pondělí, středa a čtvrtek

KUMITE - "Výběr KUMITE",  dorostu a ostatních

19:00 – 21:00 - „Výběr KUMITE", dorostu a dospělých
Trenéři: Mgr. Petr Nechyba (606 221 386), (Mgr.Josef Rajchert, 602 421 764) 

(jen středa 19:00 - 20:00 Kumite žáků - vybraní z Karate mládeže)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert(602 421 764), (Mgr. Petr Nechyba, 606 221 386)

Úterý

Nesoutěžní skupina dospělých

19:30 - 21:00 - trenéři:  Jaroslav Tvrdík (774 660 025),  MVDr. Dan Petrák (606 511 357)

 

 

Pátek -operativní před závodní příprava, Mgr. Josef Rajchert(602 421 764) 

16:00-18:00

"Výběr KATA" před soutěží, podle pokynů trenéra 


 

DO-JO ZŠ  ANEŽKY ČESKÉ, KRÁSNÉ BŘEZNO, Ústí nad Labem

Mládež KARATE, Mládež KUMITE, Výběr  KATA  

Pondělí

I. tělocvična - levá 

17:00 – 18:30 - Mládež KUMITE, Mgr. Petr Nechyba(606 221 386) 

Dominik Nechyba,                              

Úterý

I.tělocvična - levá

16:30 – 18:00 

Mládež KARATE -  kata, kihon, Simona Kaliničenková (606 371 028)

Čtvrtek

I. tělocvična - levá 

16:00 - 17:30 

Mládež KATA, základní technika, kata Heian, Mgr. Josef Rajchert (602 421 764), asist. Veronika Konášová

 

17:30 - 19:00

 Výběr KATA, Mgr. Josef Rajchert(602 421 764)

 

KONTAKTY    -   Ústí nad Labem:

Mládež KUMITE, Ústí nad Labem
Výběr KUMITE,   Ústí nad Labem
Výběr KATA,       Ústí nad Labem 
 
Mgr. Petr Nechyba
Mgr. Petr Nechyba
Mgr. Josef Rajchert

 
606 221 386
606 221 386
602 421 764

 
Mládež KARATE Ústí nad Labem, Lovosice, kurz ,"A, B"
Mládež KATA,    Ústí nad Labem
 
Mgr. Josef Rajchert 
Mgr. Josef Rajchert
 
602 421 764
602 421 764
 
Mládež KARATE, Lovosice, kurz," A, B"Bc. Patrik Zeman724 918 604
   
"KZ“ - kurz, Ústí nad Labem
           kurz, Ústí nad Labem, asistent
"KZ" - kurz, Lovosice
           kurz, Lovosice
Senior klub
Simona Kaliničenková
Karolína Nývltová
Mgr. Josef Rajchert 
Bc. Patrik Zeman
Jaroslav Tvrdík
MVDr. Dan Petrák
606 371 028
732 799 096
602 421 764
724 918 604
774 660 025
606 511 357
"PŘ“ - přípravka, Lovosice
           přípravka, Lovosice, zástup
           přípravka, Dobětice

Jiné informace ke všem skupinám
Helena Rajchertová
Markéta Horejsková 
Jana Svobodová

Mgr. Josef Rajchert 
606 957 897
605 569 591
777 156 297

602 421 764

Vysvětlivky:

Mládež KARATE- všichni pokročilí závodníci v přípravě do Výběrů KATA a KUMITE 

Mládež KUMITE- všichni pokročilí, kteří nebyli vybráni do Výběru KUMITE od 8.Kyu.

Výběr KUMITE a výběr KATA  - postup závodníků ze základních skupin mládeže, držitelů min. 6. kyu – DAN.

Rozdělení stanoví trenéři na základě výběru.


Do-Jo 1. ZŠ SADY PIONÝRŮ, LOVOSICE

Pondělí

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka

Trenéři: Helena Rajchertová(606 957 897), Markéta Horejsková(605 569 591)

17:00 - 18:30 "B“ tým, základní techniky, kata Heian(+ zájemci z A)

Trenéři: Bc. Patrik Zeman(724 918 604)

 

Úterý

16:00 - 17:30 - Nábor dětí a mládeže 6–10 let (po dohodě s trenérem i starší)

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert(602 421 764), Bc. Patrik Zeman(724 918 604)

 

17:30 - 19:30 - "A KATA" Lovosice + Výběr KATA z  Ústí n. L.

Trenéři: Mgr. Josef Rajchert(602 421 764), Bc. Patrik Zeman(724 918 604)

 

Středa

16:00 - 17:00 Předškolní přípravka.

Trenéři:  Markéta Horejsková(605 569 591), Helena Rajchertová(606 957 897)

 

17:00 - 18:00 Kihon a kata"B" tým,

18:00 - 19:00 Kihon a kata"A" tým<

Trenéři: Bc. Patrik Zeman (724 918 604), Mgr.Josef Rajchert (602 421 764)

 

Čtvrtek:

16:00 - 17:30 - Nábor dětí  mládeže 6 - 10 let(po dohodě s trenérem i starší) 

Trenéři: Bc. Patrik Zeman (724 918 604), 

Mgr. Josef Rajchert (602 421 764)

 

17:30 - 19:00 - Kumite "A" + širší výběr z "B" týmu)
Trenéři: Bc. Patrik Zeman(724 918 604), asistent Ondřej Hrdlička

Pátek individuální plán všech členů "A" a "B", viz. osobní instrukce od trenérů
 

DO-JO MARSTAFIT - Fitcentrum Libochovice 

Úterý 14:00-15:30 karate  I. od 6ti let - kurz 

          15:30-17:00 karate II. od 6ti let- závodní tým

Pátek 15:00-16:00 karate  I. od 6ti let- kurz

           16:00-17:00 karate II.od 6ti let- závodní tým

Trenéři: Petr Marschall sen.(602 417 812), Petr Marschall jun.(739 320 731),

Metodici sportovní přípravy Martin Marschall(723 632 728), Mgr.Adéla Marschallová(607 925 085)


PROSÍM POZOR NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY, SLEDUJTE VÝVĚSKY A WEB! Informujte ostatní.