Pojištění klubu

Pro případ pojistné události (úraz), při činnosti v klubu, jsme pojištěni pojistnou smlouvou mezi Českým svazem karate a ČUS.

Úrazové pojištění člena SPORT UNION, z.s. je platné pouze se zaplacením členského příspěvku na ČSKe, tzv.známkou - v minulosti byla  vylepena do Průkazu karate. V současnosti je hrazena a registrována přes databázi klubu elektronickou cestou. Její výše je stanovena vždy na VH ČSKe pro další volební období.

Uhrazení členské známky  je  v našem klubu, pro kontrolu člena, potvrzeno razítkem - podpisem od  trenérem a příslušným datem.

Následně se tento člen objeví v databázi  ČSKe.

V současnosti je databáze pro veřejnost neviditelná, každý člen si může zaplacení své známky zkontrolovat v "úřední hodiny " v kanceláři SPORT UNIONU. (DO-JO Dobětice)

Odkaz na informace ohledně úrazového pojištění je na stránkách www.CUSCZ.CZ